Команда

Навіть у воєнний час ми забезпечуємо всі проекти Клієнтів адвокатами з власного штату, спеціальними радниками, а також експертами із суміжних галузей.

За умовчанням, ми пропонуємо Клієнтам роботу на засадах проектного офісу, в якому для роботи над проектом об’єднуються юристи Lawell за відповідною практикою та фахівці Клієнта у певній індустрії.

Ми маємо розгалужену мережу партнерів у сфері розшуку активів, аудиту, примусового виконання судових рішень, колах експертів та інших спеціалістів, які можуть бути оперативно долучені до роботи в проектному офісі.

Ігор Алексєєв

керуючий партнер Lawell

logo

Більше 14 років практики у приватному та публічному праві в юридичному бізнесі та на ТОП-посадах державної служби.

Ігор має широкий досвід у галузі захисту бізнесу, практиках вирішення міжнародних та іноземних судових спорів, відносин з державою, запобігання корупції, а також у супроводі приватних клієнтів, банківському та аграрному секторах.

Ігор також має значний досвід побудови стратегій відшкодування втрат та повернення активів; організації створення доказової бази для різноманітних проваджень, зокрема, проведення форензік-розслідувань; публічних антикризових та репутаційних комунікацій; створення проектів нормативних актів та їх юридичної і медійної адвокації; примусового виконання судових рішень; судової експертизи та експертної діяльності.

У 2014-2019 рр. Ігор був народним депутатом України VIII скликання; в парламенті очолював підкомітет з питань діяльності органів юстиції Комітету з питань правової політики та правосуддя. Під час своєї каденції був членом Конституційної Комісії при Президентові України, а також членом Ради з питань судової реформ.

Раніше Ігор був заступником міністра юстиції України та членом наглядових рад двох державних банків.

Адвокат. Доктор філософії у галузу права. Заслужений юрист України.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр права.